Modernizacja boiska

Dyrektor Gimnazjum w Borui Kościelnej w imieniu uczniów, Rodziców i nauczycieli zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc w dokończeniu prac związanych z rozpoczętą przez nas modernizacją boiska szkolnego.

Do tej pory z budżetu szkoły oraz przy wsparciu nauczycieli, rodziców i darczyńców wykonaliśmy prace związane z ogrodzeniem terenu, wyrównaniem i utwardzeniem powierzchni boiska, zasiewem trawy, nawadnianiem i zakupem kosiarki w celu utrzymania odpowiedniej nawierzchni murawy boiska, zakupem bramek do piłki nożnej; wykonaniem podbudowy z tłucznia i obrzeża bieżni do skoku w dal oraz zakupem belki i skrzynki belki do skoku w dal.

Ostatnim etapem do realizacji jest położenie nawierzchni tartanowej na wykonanej podbudowie bieżni do skoku w dal, na który nie posiadamy środków finansowych. Koszt położenia nawierzchni tartanowej wynosi 17.760,00zł.

Bardzo proszę zatem o charytatywną pomoc w sfinalizowaniu realizowanego przez  nas przedsięwzięcia i przekazanie dobrowolnej kwoty na w/w cele.

W ramach współpracy mogliby Państwo zareklamować swoje produkty i usługi, ponieważ informacje o postępach modernizacji i Państwa udziale będą prezentowane na stronie internetowej szkoły oraz w lokalnej prasie.

Dobrowolne kwoty prosimy wpłacać na konto Rady Rodziców przy Gimnazjum w Borui Kościelnej:

Bank PKO w Nowym Tomyślu, ul. Tysiąclecia 1

Dyrektor Gimnazjum w Borui Kościelnej
Sylwia Czarnecka

Apel Rady Rodziców

Relacja foto jak było, jak jest i jak chcemy żeby było

• Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Borui Kościelnej
    ul. Szkolna 14, Boruja Kościelna,